Postępy Neonatologii to recenzowany półrocznik, na łamach którego publikowane są artykuły naukowe prezentujące najnowsze doniesienia polskiego środowiska medycznego, odzwierciedlające aktualny stan wiedzy na temat leczenia oraz prawidłowego rozwoju dzieci w okresie noworodkowym.

Prenumerata

Zapraszamy do skorzystania ze sklepu internetowego, w którym w wygodny sposób dokonacie Państwo zamówienia a także będziecie mogli Państwo skorzystać z przelewów automatycznych.

Prenumerata półrocznika „Postępy Neonatologii”. Obejmuje 2 zeszyty rocznika. Zamówienie prenumeraty realizowane jest za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszt wysyłki wliczony jest w cenę prenumeraty. Wysyłka realizowana jest zgodnie z harmonogramem wydawniczym pisma.

Zamówienia można dokonać również elektronicznie, podając niezbędne do obsługi prenumeraty dane teleadresowe oraz dane do faktury

Zamówienia można dokonać również elektronicznie, podając niezbędne do obsługi prenumeraty dane teleadresowe oraz dane do faktury. Informacje te należy przesłać na adres poczty elektronicznej: prenumerata(at)mavipuro.pl

Fax: 22 378 28 51

e-mail: prenumerata(at)mavipuro.pl